پرش به

به انجمن طلبه ی پاسخگو خوش آمدید
امکان ارسال سوال بدون عضویت هم امکان پذیر می باشد اما با عضویت در این انجمن گفتگوی دینی از امکانات کامل این سایت بهره مند شوید ؛ در صورتی که قبلا ثبت نام کرده اید ، با وارد کردن نام کاربری و رمز عبور وارد شوید.
ورود ثبت نام
تصویر

شوهرخواهر

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
5 پاسخ برای این موضوع
  • کاربر عادی
  • 13 ارسال
  • کاربر عادی
  • :
سلام.وقت بخیر.مدتیست چیزی مرا عذاب میدهد.ماه ها پیش شوهر خواهرم پیامکی برای من فرستاد فکر کردم سوالی از من دارد..اما حرفهایی به من زد که مراعذاب میدهد.از وقتی بچه بودم توی خونمون بود و من اونو برادر خودم میدونستم حجابم رعایت جلوش میکردم ولی سرسنگین باهاش نبودم.او جلوی من از خواهرم بد گویی کرد و از من تعریف.و من تهدیدش کردم دگ اس نده وگرنه به خواهرم میگویم و او قول داد اس نده و عمل کرد به حرفش.او مردی بسیار هیز و چشم سفید و دختر بازه البته از وقتی وارد مال حرام شده و نزول میده اینطور شده.با خواهرم هفت سال هستن و خواهرم عاشقشه .حس میکنم اینده به خواهرم خیانت خواهر کرد.اما خواهرم فرد صبوریست.و با اینکه رفتار خوبی نداره نامردش باهاش ولی دوسش داره.و من وقتی میبینم این چیزارو عذاب میکشم که به مادرم بگم یانه.
این ازدواجو بهم بزنم یانه.ولی اگه به خواهرم بگم از من متنفر خواهد شد و با عداب به زندگیش ادامه میده.بعداز هفت سال زندگیشو نابود نمیکنه.بگید چکار کنم لطفا

• کارشناس مشاوره
  • 118 ارسال
  • کارشناس مشاور
  • مدت زمان آنلاین بودن: 1d 4h 59m 52s
با سلام وادب:
با توجه به اینکه این مساله با سوال قبلی شما تحت عنوان " تجاوز پدرم به من " کاملا در ارتباط است اجازه بفرمائید کم کم در خلال همان سوال به این مورد هم بپردازیم.
همیشه موفق باشید .

:015: اَلّلهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّل فَرَجَهُم :015:

• کاربر عادی
  • 13 ارسال
  • کاربر عادی
  • :
سلام.باشد.ممنون ازشما

• کاربر عادی
  • 13 ارسال
  • کاربر عادی
  • :
سلام پاسخ من چی شد؟؟؟

• کاربر عادی
  • 23 ارسال
  • دوست جدید
  • مدت زمان آنلاین بودن: 2h 4m 24s
سلام.شاید الا خواهرتون ناراحت شه ولی بعدها میفهمه چه کار خوبی در حقش کردین.من که جای شما بودم نه اینکه بخوام ابروشو ببرم نه .ولی حداقل کاری نیکردم دیگه دور و ور ما نپلکه

• کاربر عادی
  • 1 ارسال
  • دوست جدید
  • مدت زمان آنلاین بودن: 3m 33s

عجب دوراهی عجیبی!