پرش به

به انجمن طلبه ی پاسخگو خوش آمدید
امکان ارسال سوال بدون عضویت هم امکان پذیر می باشد اما با عضویت در این انجمن گفتگوی دینی از امکانات کامل این سایت بهره مند شوید ؛ در صورتی که قبلا ثبت نام کرده اید ، با وارد کردن نام کاربری و رمز عبور وارد شوید.
ورود ثبت نام
تصویر

ایمپلنت

- - - - -

  • لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
بدون پاسخ
  • کاربر عادی
  • 11 ارسال
  • دوست جدید
  • مدت زمان آنلاین بودن: 3h 1m 12s

همان*طور که در بالا اشاره نمودیم برای ایمپلنت دندان* نمی*توان مقدار دقیق هزینه نهایی را اعلام نمود؛ اما مواردی می*تواند در میزان هزینه ایمپلنت در مرکز ایمپلنت شمال تهران تأثیرگذار باشد. یکی از این موارد انواع جراحی* های مختلفی است که دندان*پزشک و متخصص نیازمند انجام آن*ها روی بیمار می*باشد. برخی از این جراحی* ها مربوط به مشکلات سینوسی است، مانند انواع جراحی*های سینوس بسته و همچنین باز که در فرد موردنظر باید از طریق جراحی* های لازم این مشکلات برطرف شده و سپس ایمپلنت دندان انجام گیرد. بنابراین در میزان هزینه ایمپلنت تأثیر فراوانی خواهد داشت.
یکی دیگر از جراحی*ها مربوط به میزان و قدرت استخوان*های فک برای ایمپلنت کردن دندان*ها می*باشد. اگر فرد از استخوان فک تحلیل رفته*ای برخوردار باشد که توان نگهداری دندان کاشته شده را ندارد، نیازمند انجام برخی جراحی*ها در این ناحیه از دهان خواهد بود. زمانی یک ایمپلنت تأثیر مثبتی خواهد داشت که فرد از استخوان فک به نسبت قوی و مقاومی برخوردار باشد. با انجام جراحی*های پیوند استخوان چند ماه قبل از عمل ایمپلنت این مشکل نیز برطرف خواهد شد؛ بنابراین این نوع جراحی*ها در هزینه ایمپلنت دندان در مرکز ایمپلنت شمال تهران تأثیرات فراوانی خواهند داشت.
عوامل تأثیرگذار دیگر در 

برای مشاهده این بخش لطفا وارد حساب کاربری خود شوید یا اگر عضو نیستید از این قسمت عضو سایت شوید


همان*طور که در بخش قبلی در رابطه با تأثیر انواع جراحی*ها بر میزان قیمت ایمپلنت دندان*ها صحبت کردیم، در این بخش در رابطه با تأثیر عوامل دیگر بر میزان قیمت دندان اشاره*ای خواهیم نمود. تنها جراحی سینوس و استخوان فک در قیمت ایمپلنت*ها تأثیرگذار نیستند. یکی از عواملی که از تأثیرگذارترین موارد در هزینه ایمپلنت شناخته می*شود نوع و کیفیت ایمپلنت می*باشد. ایمپلنت* ها در انواع و برندهای مختلف در بازار ارائه می*شوند که ازنظر یک متخصص هر چه کیفیت این ایمپلنت* ها بهتر باشد هزینه ایمپلنت در مرکز ایمپلنت شمال تهران نیز به*مراتب بالا خواهد رفت.
یکی از مزایای ایمپلنت* های باکیفیت و گران*قیمت دوام وعمر طولانی آن*هاست که افراد برای چندین سال بدون هیچ ناراحتی و عارضه*ای می*توانند از آن*ها به*مانند یک*دندان طبیعی استفاده نمایند. تخصص و همچنین مکان قرارگیری مطب در مناطق خاص نیز در میزان هزینه ایمپلنت دندان تأثیرگذار است. به*عنوان* مثال ایمپلنت شمال تهران که از متخصصین باتجربه*ای نیز برخوردار است می تواند ایمپلنت های با کیفیت و همچنین با هزینه بالا را ارائه دهد. البته همیشه گران بودن نشان مرغوب بودن نیست اما یکی از فاکتورهای ایمپلنت باکیفیت و قیمت بالا به دلیل مواد به*کاربرده شده درساختار آن*ها می*باشد.
تصویر به اندازه 4% (760x478) کوچک شده است. برای دیدن تصویر در اندازه واقعی (784x493) روی این نوار کلیک کنید. برای باز شدن در پنجره جدید روی تصویر کلیک کنید.
دلیل بالا بودن هزینه ایمپلنت
با توجه به مشکل شخص متقاضی و همچنین با توجه به تعداد دندان*هایی که فرد برای ایمپلنت کردن برای این عمل در نظر دارد، هزینه ایمپلنت نیز می*تواند در مرکز ایمپلنت شمال تهران گران*تر شود. برخی از افراد به دلیل عدم آگاهی از طریقه ایمپلنت دندان و انواع مختلف آن فریب مراکزی را می*خورند که در تبلیغات خود از ایمپلنت ارزان* قیمت سخن گفته اند.
این مراکز یا از مواد بی*کیفیت و با دوام پایین استفاده می*کنند و یا اغلب مواد به*کاربرده شده در انواع ایمپلنت*ها از استانداردهای کافی برخوردار نمی*باشند. فرد متقاضی باید بداند که در کنار مواد و نوع ایمپلنت هزینه*های دیگری مانند ساخت پروتز و قطعات ایمپلنت، هزینه روکش ایمپلنت و همچنین لابراتوار و در کنار این موارد دستمزد متخصص و کارکنان مطب نیز می*توانند در بالا بردن هزینه ایمپلنت تأثیرات فراوانی داشته باشند.
تصویر 4
هزینه ایمپلنت دندان در مرکز 

برای مشاهده این بخش لطفا وارد حساب کاربری خود شوید یا اگر عضو نیستید از این قسمت عضو سایت شوید


فردی که به دلایل مختلف برای انجام ایمپلنت به متخصص مراجعه نموده است می*تواند از دو وضعیت برخوردار باشد. یا توانایی مالی خوبی داشته و در اولین ویزیت هزینه ایمپلنت دندان خود را در مرکز ایمپلنت شمال تهران پرداخت می*کند و یا توانایی پرداخت هزینه* های بالای این درمان را ندارد که برخی از پزشکان برای این افراد نیز امکاناتی را فراهم نموده*اند. افرادی که توانایی مالی متوسطی دارند، می*توانند در یک دوره ی طولانی تر به پرداخت هزینه ایمپلنت دندان خود بپردازند. با این عمل هم پزشک رضایت خواهد داشت و هم فرد متقاضی.