پرش به

به انجمن طلبه ی پاسخگو خوش آمدید
امکان ارسال سوال بدون عضویت هم امکان پذیر می باشد اما با عضویت در این انجمن گفتگوی دینی از امکانات کامل این سایت بهره مند شوید ؛ در صورتی که قبلا ثبت نام کرده اید ، با وارد کردن نام کاربری و رمز عبور وارد شوید.
ورود ثبت نام
تصویر

خیانت پدرم به مادرم

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
بدون پاسخ
  • کاربر عادی
  • 1 ارسال
  • دوست جدید
  • مدت زمان آنلاین بودن: 5m 40s
سلام به همگی
من پسرم و ۱۳ سال دارم.یه چند ماهی میشه که متوجه شدم پدرم با یک زنی تو تلگرام با بابام چت میکنه و بعدشم تو واتساپ باهم ارتباط تصویری دارند .ما کفتر داریم و بابام روزی چندار میره پشت بوم و بهشون غذا میده.ولی در اصل این کارو نمیکنه بلکه با اون زنیکه تماس تصویری داره .بابام یه دوستم داره که فکر کنم اون عامل ارتباط بابام هست.هر دفعه هم بابام می خواد بره بیرون ازش میپرسم کجا میری و اونم جواب نمیده.من با یک ترفند بسیار عجیب تونستم رمز گوشی بابامو بفهمم و هر دفعه میرم تو تلگرام و واتساب اس ام اس هشونو چک میکنم.همش از این حرف هه میزنن:دوست دارم .منم دوست دارم.عاشقتم.فدات.گلم و ....مامانم هم چیزی از این ماجرا نمیدونه.تازه این چند وقت مریض شده بابام هی براش آپ پرتقال میگیره و ظرف ها رو میشوره و ... که حتی اگر مامانم کوچک ترین چیز رو هم بفهمه نتونه به بابام شک کنه.این روزا هر وقت می خوام درس خوندنو شروع کنم هی یاد اون موضوع می افتم و نمی تونم تمرکز کنم.می خوام به یکی بگم که خالی شم اما نمیشه تنها راه من این بود که به شما بگم.راستی یه چیزی رو یادم رفت بگم که بابام قبل از این چند ماه هم با یکی رابطه داشت و اونم مادرم فهههههههمید و یه شب بدون اینکه کسی بفهمه خیلی گریه کرد.(به جز من)لطفا کمکم کنید دارم میمیرم