پرش به

به انجمن طلبه ی پاسخگو خوش آمدید
امکان ارسال سوال بدون عضویت هم امکان پذیر می باشد اما با عضویت در این انجمن گفتگوی دینی از امکانات کامل این سایت بهره مند شوید ؛ در صورتی که قبلا ثبت نام کرده اید ، با وارد کردن نام کاربری و رمز عبور وارد شوید.
ورود ثبت نام
تصویر

قوانین ارسال محتوا

- - - - -

  • لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
بدون پاسخ
  • مدیر کل سایت
  • 819 ارسال
  • مدیر کل سایت
  • مدت زمان آنلاین بودن: 3d 6h 39m 25s
به نام خدا
با سلام خدمت همه دوستان و کاربران گرامی
انجمن پرسش و پاسخ دینی که بخشی از سایت طلبه پاسخگو می باشد با هدف پاسخ به سوالات و شبهات دینی و اعتقادی ، فضايي بسيار صميمي و زمينه*اي مناسب را براي گفتگوي سالم و سازنده براي شما كاربر گرامي فراهم نموده است. شما نيز با حفظ اين صميميت به طرح سوالات و شبهات خود در انجمن اقدام كنيد .در اين پايگاه سعي مي شود به شبهات و سوالات شما پاسخ داده شود. بنابراين اگر در مواردي كه سوال غيردینی شما به سايت يا آدرس ديگري ارجاع داده شد،* از اين حيث است كه در راستاي فعاليت هاي اين سايت نيست. كاربر عزيز ثبت نام و عضويت شما در انجمن به اين معناست كه قوانين انجمن را پذيرفته ايد.

قوانین ارسال محتوا
1- كاربران محترم توجه داشته باشند كه هدف و وظيفه اصلي انجمن پرسش و پاسخ دینی پاسخگوئي به شبهات و ارتقاء كيفي اطلاعات ديني ؛ علمي ؛ اخلافي؛فرهنگي و احتماعي مي باشد و لذا مطالب خود را با توجه به اهداف بيان شده ارائه نمايند.

2- موضوعی که ایجاد می کنید نباید تکراری باشد لذا قبل از ایجاد موضوع بهتر است بررسی نمائید و چنانچه قبلا موضوع مورد نظر شما قبلا به شیوه ای دیگر ایجاد شده در ذیل همان تاپیک مطالب خود را ارائه نمائید.

3- براي اطمينان از عدم تشابه موضوعات از سرچ خود سايت که در صفحه اصلي قرار دارد استفاده بفرمائيد و تنها عنوان موضوع را جستجو نکنيد بلکه محتوي موضوع را جستجو نمائيد . چه بسا که موضوع شما همنام با تاپيک هاي موجود در سايت نباشد اما تحت عناوين ديگري وجود داشته باشد.

4- با توجه به اینکه انجمن ما یک سایت تخصصی در زمینه مباحث مذهبی است لطفا از ایجاد موضوعات غیر تخصصی مخصوصا موضوعات سیاسی جناحی خود داری نمائید لازم به ذکر است به هیچ وجه موضوعات سیاسی و خبری غیر نامعتبر تائید نخواهد شد.

5- از ايجاد تاپيک هاي طنر و سرگرمي که بار علمي ، اعتقادي و اخلاقي نداردو تنها موجب اتلاف وقت مفيد کاربران مي مي شود خود داري نمائيد. تا سایتی با محتوای غنی از نظر علمی و دینی داشته باشیم.

6- در پاسخ دادن به مطالب انجمن از درج پست های اسپم و بی محتوا همانند درج شکلک به تنهایی یا جملات بسیار کوتاه و بی مفهوم خودداري نماييد.

7- از ایجاد بحث های دو طرفه شخصی و چت گونه در پستها خودداري نموده و در صورت اختلاف نظر و عقيده به جاي مشاجره به صورت منطقي و مستدل بحث نماييد.

8- عدم درج هر گونه فیلم ، تصویر ، کاریکاتور ،و مطالبی که حاوی مطالب الحادی و نفی و یا تضعیف اصول و ارزشهای اسلامی و یا توهین به ادیان آسمانی و کتب مقدس و پیامبران و امامان معصوم و ......

9- عدم تحریف مطالب امام خمینی (ره) و مقام معظم رهبری مدظله العالی

10- پرهیز از هر گونه اقدام علیه قانون اساسی و یا تفرقه افکنی و خدشه در وحدت و وفاق ملی و تمامیت ارضی جمهوری اسلامی ایران.

11- خوداری از تحریک و تشویق به ارتکاب اعمال علیه امنیت ، حیثیت و منافع جمهوری اسلامي.

12- پرهیز از افشای اسرار و اسناد طبقه بندی شده از قبیل نظامی ،امنیتی و سیاسی *

13- پرهیز از توهین به اقوام و اقلیت های مذهبی و پرهیز از توهین به اشخاص حقیقی و حقوقی

14- پرهیز از نشر اکاذیب و افترا و اشاعه منکرات و ترویج فحشا و مطالب مغایر با عفت و اخلاق عمومی

15- خود داری از آموزش و ارائه هر نوع روش مقابله با مسدود سازی پایگاه های اطلاع رسانی غير مجاز (ف*ی*ل*ت*ر*ی*ن*گ)

16- پرهیز از تبلیغ یا آموزش پایگاه های اطلاع رسانی غیر مجاز و پرهیز از برقراری هر نوع پیوند که مبلغ و مروج پایگاه های اطلاع رسانی حاوی مضامین جزء های فوق الذکر باشد.

با تشکر

الهى، ما هر چه كنيم كم است و تو هر چه دهى بسيار( يَا مَن يُعطِی الكَثِيرَ بِالقَلِيل).

الهی، وای بر من اگر دانشم رهزنم شود و کتابم حجابم .

( اللهم عجل لولیک الفرج )