پرش به

به انجمن طلبه ی پاسخگو خوش آمدید
امکان ارسال سوال بدون عضویت هم امکان پذیر می باشد اما با عضویت در این انجمن گفتگوی دینی از امکانات کامل این سایت بهره مند شوید ؛ در صورتی که قبلا ثبت نام کرده اید ، با وارد کردن نام کاربری و رمز عبور وارد شوید.
ورود ثبت نام
تصویر

قوانین حضور در انجمن

- - - - -

  • لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
بدون پاسخ
  • مدیر کل سایت
  • 819 ارسال
  • مدیر کل سایت
  • مدت زمان آنلاین بودن: 3d 6h 39m 25s
قوانین کاربری
1-هر کاربر می تواند برای عضویت در انجمن گفتگوی دینی، تنها يك نام كاربري ایجاد نماید مگر در موارد خاص که لازم است با اجازه مدیر سایت باشد .
2-تمامي کاربران مي بايست هنگام عضويت در سايت ، از کلمات مناسب جهت استفاده در نام کاربري و پروفايل (مشخصات كاربري) خود استفاده نمايند. در صورت مشاهده کلمات نامناسب در نام کاربری (به تشخيص مديران كانون)، نام كاربري مسدود خواهد شد.
3- تغيير نام كاربري فقط توسط مدير فني سايت فقط در موارد خاص امکان پذیر است . لذا در انتخاب نام کاربری خود دقت نمائید.
4-پس از عضويت، امكان لغو عضويت یا درخواست حذف پستها توسط كاربر وجود نخواهد داشت.
5-گذاشتن لينك هايي كه خلاف قوانين سایت باشد ممنوع است و در صورتي كه كاربري مرتكب اين تخلف شد ، بدون تذكر لينك مربوطه ويرايش يا حذف خواهد شد و کاربر خاطی مشمول قوانین محدودیت کاربری خواهد شد.
6- انجمن گفتگوی دینی هيچ مسئولیتی نسبت به ارتباط خصوصی کاربران از طریق سایت را ندارد.
7- توصیه اکید به کاربران میشود که مطالب و سوالات خود را از طریق کارشناسان سایت مطرح نمایند و از ایجاد ارتباط خصوصی ناآگاهانه با دیگران کاربران سایت بالاخص جهت پرسش یا مشاوره خودداری نمایند.
8-محیط انجمن متعلق به همه کاربران است لذا هرگونه تخلف یا اشکال را به مسئولین سایت اطلاع دهید.
9-رسيدگي به تخلف کاربران سایت تنها از طریق مدیریت سایت امکان پذیر است و هرگونه برخورد شخصی با دیگر کاربران سایت، ممنوع بوده و خلاف قوانین سایت شمرده می شود.
10- حفظ حرمت کاربران وظیفه همگانی بوده از این رو در صورت مشاهده هر گونه مزاحمت ،تمسخر، اعتراض، توهین و بي احترامي به كاربران، مديران یا مسئولان سايت، برای کاربر مربوطه، محدویت کاربری ایجاد خواهد شد.
11-با توجه به طرح سوالات و شبهات فراوان در محیط انجمن با هدف پاسخگوئی، در صورتی که مطالب طرح شده را برای خود مضر تشخیص دادید، از مطالعه آنها بپرهیزید. لازم به ذکر است این انجمن هر گونه مسئولیت شرعی و قانونی را در قبال تاثیر کاربران از مطالعه ناقص و سطحی مطالب مطروحه، از خود سلب می نماید.
12- عضویت در سایت به منزله پذیرفتن قوانین کاربری سایت می باشد و هرگونه تخلف از این قوانین موجب محدودیت کاربری خواهد بود.
13- با توجه به محيط مذهبی سايت کاربران ملزم هستند از آوا تار٬ امضاء و تصاوير مناسب در پروفايل و آلبوم کاربري خود استفاده نمايند و درصورت عدم رعايت موارد فوق ويرايش يا حذف شده و کاربر خاطی مشمول قوانین محدودیت کاربری خواهد شد.
14- ارتباط خصوصی و تبادل هر گونه آدرس، تلفن یا هرنوع اطلاعات شخصی از طریق سایت ممنوع بوده و تخلف از قوانین سایت محسوب می شود.
15-کاربران می توانند جهت مشاوره بیشتر در مورد سوالات و شبهات مطرح شده در سایت از طریق صفحه اصلی سایت با تماس با ما و یا ارسال پرسش اقدام کنند.
16- این انجمن جهت پرسش و پاسخ های عمومی می باشد و در صورت داشتن سوالات خصوصی وارد صفحه اصلی سایت شوید و از لوگوی ارسال پرسش اقدام کنید تا جواب به ایمیل شما ارسال شود.

به امید ساعاتی خوش در انجمن پرسش و پاسخ دینی

الهى، ما هر چه كنيم كم است و تو هر چه دهى بسيار( يَا مَن يُعطِی الكَثِيرَ بِالقَلِيل).

الهی، وای بر من اگر دانشم رهزنم شود و کتابم حجابم .

( اللهم عجل لولیک الفرج )